TO PODSTATNÉ

Dlouhodobě poskytujeme produkty, které jsou v daném období nejpotřebnější a to za perfektní ceny. 

Spolupracujeme se sdružením praktických lékařů ČR (SPL ČR), kde bezmála 5.000 lékařů dodáváme tolik potřebné rukavice, roušky respirátory, dezinfekce apod.

Velkoobjemovému obchodu, se věnuje část B2B, prosím zanechte svůj dotaz či požadavek přes formulář popřípadě na níže uvedeném telefonním čísle.

Jsme skupina zaměřená výhradně na nízko-druhový sortiment s důrazem na rychlost dodání a dlouhodobou spolupráci. Lidská komunikace, individuální řešení problémů nám není cizí a proto se na nás můžete kdykoliv obrátit na kontaktních údajích níže popřípadě přes kontaktní formulář

Spolupracujeme: SPL ČR je nezávislou dobrovolnou organizací, sdružující na profesním principu všeobecnépraktické lékaře pro dospělé, vykonávající praxi v České republice. Jeho posláním je rozvoj všeobecného praktického lékařství jako oboru a primární péče jako základního článku zdravotního systému, zlepšování podamínek i kvality činnosti praktických lékařů (poskytování zdravotní péče svým pacientům), hájení jejich zájmů, podpora a pomoc při výkonu jejich povolání. V současné době má 4950 členů ( přibližně 90% z celkového počtu PL pro dospělé v ČR ), což z něj činí vůbec největší dobrovolnou organizaci lékařů v ČR.

Reference: Kooperativa (Vienna Insurance Group)

univerzální pojišťovna, která nabízí plný sortiment služeb a všechny standardní druhy pojištění pro občany, drobné firmy i velké podniky. Česká firma se stabilním zázemím skupiny Vienna Insurance Group.

Kvalita poskytovaného servisu je pro pojišťovnu Kooperativa stejně důležitá jako porozumění každodennímu životu. Důvěru staví na rychlém a osobním řešení nejen u pojistných událostí, ale také při sjednání smlouvy nebo běžném kontaktu. Naše společnost je dodavatelem rukavic na veškeré pobočky pojišťovny Kooperativa.