25Pcs HG8010H GPON ONU ONT 1GE FTTH režimu s Třídy C+, SC APC FTTH Terminálu anglické Verze Do Španělska

25Pcs HG8010H GPON ONU ONT 1GE FTTH režimu s Třídy C+, SC APC FTTH Terminálu anglické Verze Do Španělska

25Pcs HG8010H GPON ONU ONT 1GE FTTH režimu s Třídy C+, SC APC FTTH Terminálu anglické Verze Do Španělska

  • Kategorie: prodej
  • Kód Produktu : w1042
  • Dostupnost : Skladem
  • 7 916.16 Kč


25Pcs HG8010H 1GE port GPON ONU ONT FTTH režimu s Třídy C+, SC APC FTTH Terminálu anglické Verze do Španělska

Vlastnosti výrobku * Plug-and-play: služby mohou být nasazeny jedním kliknutím na NMS, a on-site konfigurace není nutná.

* Vzdálená diagnostika: Dálkové chyba lokalizace je prováděna pomocí loop-line testu z HRNCE porty, emulace volání a PPPoE dial-up

emulace iniciovala NMS.

* Link monitoring: E2E odkaz detekce je dosaženo pomocí 802.1 ag Ethernet OAM.

* Vysoká rychlost přesměrování: 900 Mbit/s přeposílání v NAT scénář.

* IPv6 Schopnosti: podpora IPv6/IPv4 dual stack a DS-Lite

Specifikace Model HG8010H Rozměry(Dxšxv): 83 mm x 69 mm x 28 mm Hmotnost cca 70 g Napájecí Adaptér Vstup 100V až 240V AC, 50 Hz/60 Hz, Systém napájení 11-14 V DC, 1A Operační teplota 0°C až +40°C Provozní Vlhkost 5% RH až 95% RH (non-kondenzace) Napájecí adaptér vstup 100-240 V AC, 50/60 Hz 1GE Porty

Štítky: optický ftth, hua wei hg8010h epon, gpon router, gpon onu, apc konektor, čest, onu, gpon, gpon sip, malé rádio.


  • Porty: 1GE
  • LAN: 10/100/1000 Base-T RJ45
  • Původ: KN(Původu)
  • Typ Konektoru: SC/APC
  • Číslo Modelu: Huawei GPON ONU HG8010H
  • Certifikace: CE
  • Kompatibilní: Huawei
  • XPON: gpon
  • Vlákno Typ: Single Mode
  • Značka: Wowphoon

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good