BPW. styl, Dívka je slider design 2, sd5-1876

BPW. styl, Dívka je slider design 2, sd5-1876

BPW. styl, Dívka je slider design 2, sd5-1876

  • 22.23 Kč


Barevné posuvníky mohou být stanoveny na jakékoliv pozadí laku. Výkresy zůstávají světlé a jasné, pod každý nátěr (horní nebo průhledný lak). Film sám o sobě na posuvníky je transparentní.

Obecné Instrukce. Jak používat 1. připravte si nehty pro obraz aplikace: povrch je dehydratovaná, obvykle aplikován na pozadí lak 2. vybrat vhodný lak šířka obrazu ze stavebnice. Je-li obraz je příliš široká, můžete zkrátit to na hraně 3. podržte obrázek v teplé vodě po dobu 10-15 sekund (nebo na mokré vatový tampon), a tím aktivaci lepicí vrstvy 4. přenos obrazu z papírového nosiče k povrchu nehtu, lepidlo stranou dolů (smyková metoda) 5. hladký vzor, protlačování zbytky vzduchu a vody, suché. Je důležité, ustoupit od okraje kutikuly a boční válečky 0,5-1 mm, takže prostor pro utěsnění

6. zakryjte nehty s kterým se horní vrstva a pokud je to žádoucí, ozdobíme kamínky, vývar nebo flitry

Vezměte prosím na vědomí, že poštovné se platí pouze jednou pro jeden produkt! Všechny tyto položky v rámci jedné objednávky z našeho obchodu budou zahrnuty v jedné zásilce. Při objednávce, dodání všech následujících výrobků, bude nula.

Štítky: usb asus max., štěňata kreslit, yx125 fender, štěňata se cítil, štěňata klobouky, štěně mramor, uv s10 sklo, tm31 bydlení, ue boon případě.


  • Značka: BPW.styl

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good