LED ATOMANT®24W 2200LM 150mm Panel LED Downlight kolo Palubě A ++ osvětlení dolů světlo zapuštěné stropní světla

LED ATOMANT®24W 2200LM 150mm Panel LED Downlight kolo Palubě A ++ osvětlení dolů světlo zapuštěné stropní světla

LED ATOMANT®24W 2200LM 150mm Panel LED Downlight kolo Palubě A ++ osvětlení dolů světlo zapuštěné stropní světla

  • 230.25 Kč

    242.41 Kč

Tento 24W kolo LED Downlight Panel nabízí perfektní povrchové úpravy spolu s inovativní a moderní design s jeho bílá barva rámu. Jeho hlavní funkce patří Opálový difuzor , Který zabraňuje oslnění dochází, a neruší pohled, stejně jako správné rozložení světla s 120 ° úhlem otevření A jejich 2200 lumenů . Jeho vysoká Barevná reprodukce index + 80 CRI , Zajistí správnou reprodukci barev.

Se standardizovanými rozměry, Řezání otvoru Ø 150x34mm A Průměru 170mm , To je speciálně navržen tak, aby nahradit standardní LED Svítidlo na 2 zářivky, normálně 24W. Dostat se tímto způsobem úspory Energie více než 60% v porovnání s těmito ihned . Větší účinnost za nejnižší cenu.

Díky její extrémní hubenost, to je snadné pro instalaci na střechy s malým prostorem, stejně jako řádný provoz díky vysoce kvalitní hliníkové dřez, který dělá emise tepla této LED Svítidlo minimální, zajišťující dlouhou provozní dobu.

Budete jen muset nahradit staré Downlight s tímto super-extra-ploché LED palubě. Pro tento účel, vše potřebné pro instalaci se podává: Řasy fixace -Již nainstalován na desce ušetřit čas instalace. PVC povlak Pro usnadnění instalace a vyhnout se možnému poškození. Ovladač v ceně-S standardní konektor pro rychlé připojení/odpojení.

Jakmile je nainstalován, bude to dokonale integrovaný do střechy.

Naše LED Downlight panely mají Odhadované výjimečné trvání 30.000 hodin , a to Díky kvalitě materiálu a jeho vysoká účinnost poskytována LED Čip ATOMANT .

Doporučeno pro osvětlení domácí, komerční, průmyslové a obchodní. Domácnosti, obchody, nákupní centra, rekreační centra, hotely, restaurace, kanceláře.

K dispozici ve 2 druhy teplot, poskytuje různé odstíny světla. Neutrální Bílá 4500K a studená bílá 6500K.

Začněte šetřit na elektriku. Těžit z nejlepší ceny a nabídky na trhu v našem on-line obchodě pro Atomant LED osvětlení.

Štítky: před panel rámu, led panel rgb, 220v led panel, nanoleaf světla, panely, kuchyňské led panel, lustr geometrie, ceileng led panel, led swing, Místo, světla stropní světla.


Julio Leon34 2020-11-24

Cheap prices, fast delivery and great variety. Very happy and I recommend it.

Phillycop9572 2020-12-10

Everything OK. The size is correct. Very luminous.

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good