Originál Nové F601 GPON Terminál ONT Optický Terminál 1GE Port stejnou funkci jako F401 F643 F660 ONU

Originál Nové F601 GPON Terminál ONT Optický Terminál 1GE Port stejnou funkci jako F401 F643 F660 ONU

Originál Nové F601 GPON Terminál ONT Optický Terminál 1GE Port stejnou funkci jako F401 F643 F660 ONU

  • Kategorie: prodej
  • Kód Produktu : w568
  • Dostupnost : Skladem
  • 2 153.61 Kč

    2 726.09 Kč

100% Nové F601 GPON Terminál ONT Optický Terminál 1GE Port stejnou funkci jako ONU

Popis produktu: F601 je GPON Optické Sítě Terminál určený pro HGU (Home Gateway Unit), používané v FTTH scénář, který podporuje L3 funkce na pomoc uživatel vytvořit inteligentní domácí sítě. F601 poskytuje GPON rozhraní pro připojení OLT s ODN. To nabízí novou možnost pro provozovatele dodat FTTH přístup

Konfigurace:

Model Ne.

Enternet Porty

Hlas

Router (PPPoE)

Wifi

Firmware Jazyk ZXA F601

1GE

ne

ne

ne

Anglický

Záruka: 1 rok

Adaptér: EU, AU, US, UK atd.

Technické Vlastnosti: 1.GPON rozhraní: GPON standard, SC/UPC. 2.Ethernet rozhraní: Jeden port RJ-45 (10/100/1000 Base-T) rozhraní, v souladu s IEEE 802.3, IEEE 802.3 u a IEEE 802.3 ab podpora 10/100/1000 Mbps auto-negotiation

Štítky: ont epon, gpon router, gpon onu, wifi zte f660, gpon ont, čest, onu, gpon, muži optika, gpon sip.


  • XPON: ONU GPON
  • Velikost: 12*8*6cm
  • Funkce: IPTV, VoIP, Internet
  • Kompatibilní: Huawei
  • Číslo Modelu: ZXHN F601 gpon onu
  • Firmware: Angličtina Firmware
  • Vlákno Typ: Single Mode
  • Typ Konektoru: SC/UPC
  • Adaptér Napájecí vstup: 100~240 V AC, 50~60
  • Původ: KN(Původu)
  • Značka: tapirapeco
  • Port: 1POTS+1GE
Fredzeppl01 2020-09-01

Спасибо

Macshug70 2020-10-29

Very fast and all fucionando

E Apostol 2020-10-29

Arrived very quickly and all working

Artem Vesker 2020-11-18

And fast

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good